Ski

Articles from this Category

Deski + latawiec = zimowa wolność

Przed chwilą „odmrożono” polskie stoki narciarskie. Kto żyw, spragniony białego szaleństwa, pakował sprzęt, żeby na weekend znaleźć się w jednym z górskich kurortów. W efekcie powróciły dobrze znane korki na drogach dojazdowych. Różnie było też z kolejkami do wyciągów, a media uprzejmie donoszą o przypadkach rażącego nieprzestrzegania dystansu społecznego przez turystów. Tymczasem zima w pełni. Jeziora zamarzły i są pokryte świeżym śniegiem.

Read more

SNOW EXPO 2020 – Białka Tatrzańska #6weekendow CZ. 2

Wyciągi czynne, a firmy z branży zimowej dołożyły wszelkich starań, żeby uprzyjemnić pierwsze zjazdy na deskach w weekend 12 – 13 grudnia w Białce Tatrzańskiej. W ramach imprezy Snow Expo można było przetestować różne najnowsze modele nart, na świeżo naśnieżonych stokach Kotelnicy. Testowaliśmy i my!

Read more

A na sylwestra…bez nart nie damy rady!

Jak co roku o tej samej porze… ta sama narciarska ekipa testowa 3explore.pl rusza na podbój nowych stoków narciarskich. Latka lecą.. Dawid w międzyczasie dorósł, trenuje różne rzeczy i zaczął jeździć najszybciej z całej trójki.  Artur obiecał zrzucić parę kilogramów, żeby nie wykorzystywać nieuczciwej przewagi, gwarantowanej przez prawo powszechnego ciążenia… A Robert… po raz pierwszy […]

Read more
Go top