Szuwarowy Chill II

luty 18, 2020

Czerwiec to najpiękniejszy miesiąc do żeglowania po Mazurach… Dlatego po raz kolejny zapraszamy na przedwakacyjny Szuwarowy Chill – w ostatni tydzień przed wakacjami, zanim na dobre zacznie się sezon żeglarski. Tym razem w wersji tygodniowej, tak żeby mieć więcej czasu na spokojne – choć nie bez emocji – myszkowanie po Jeziorach…

Przed nami najpiękniejsze dzikie zakątki, niezapomniane zachody słońca. Do tego klimatyczne mazurskie przystanie, wieczory przy ognisku w gronie fajnych wyluzowanych ludzi.
Jachty będą 2, co zapewni dodatkowe możliwości integracji na lądzie, a także sportowe emocje na wodzie.

Wszystko z pokładu komfortowego jachtu, wyposażonego we wszystko, co trzeba.

Data: 21-28.06.2020

Jacht: 2 jachty Cobra 33- 3 kabinowe, komfortowe, jednak niepozbawione sportowego charakteru. Zapewnia wygodne i bezpieczne warunki do podróżowania i wypoczynku dla 6-7 os.

Planowana trasa: zaczynamy w Rydzewie przystań Tło dla Mew, potem ruszamy na południe w kierunku Mikołajek i jeziora Bełdany. Pewnie będą też Sniardwy w zależności od pogody 🙂 – ostatnio były 🙂

Cena podstawowa : 1299/os

W cenie:
Udział w czarterze jachtu – miejsce na jachcie, organizacja imprezy i planowanie, opieka doświadczonego kapitana, ognisko integracyjne, opłaty portowe, paliwo, ubezpieczenie KL i NNW .

Dodatkowo płatne:
Wyżywienie, toalety, prysznice w portach

Rezerwacja:
Miejsca na jachcie rezerwujemy przez podpisanie umowy na udział w rejsie oraz wpłatę zaliczki w wysokości 30℅.

Zapisy i informacje:
wilkin@3explore.plLeave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go top