#szuwarowychill – Żeglowanie na s/y Zoe w sezonie 2021

Styczeń 21, 2021

Dzień staje się coraz dłuższy. Jeszcze Tylko parę miesięcy i wracamy na Mazury. Zoe będzie na Was czekać. Nasza gwiazda pięknieje. Są już zamówione nowe żagle i modyfikacja bramki do kładzenia masztu, żeby się lżej stawiało. Do tego parę regatowych oraz hotelowych usprawnień. Jej pomarańczowe burty będą dobrze widoczne na jeziorach.

Startujemy każdy czwartek od maja do października włącznie. Na pokład najczęściej zapraszamy 4 osoby tak, żeby naszym gościom było wygodnie i kameralnie. Wszystkich chętnych zapraszamy na pokład. Najczęściej po prostu włóczymy się po różnych szuwarowych zakątkach, ale planujemy również starty w lokalnych regatach. Celowo nie umieszczamy żadnego kalendarza, czy grafiku naszych rejsów. Każdy tydzień realizujemy indywidualnie dopasowując się do potrzeb uczestników.

#szuwarowychill, to kompleksowa propozycja przeżycia przygody na Mazurach tak, jak my je widzimy już od lat na pokładzie komfortowego i szybkiego jachtu. To również doskonały sposób na pierwsze kroki pod żaglami. Kto wie, czy później nie nabierzecie ochoty, żeby poszerzyć horyzonty i wybrać się z nami w bardziej odległe morskie klimaty.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Go top