3explore.pl – wolność odkrywania
Czy to na wodzie, czy na lądzie, latem, czy zimą, na żaglach, kołach, nartach czy pieszo, budowała się baza doświadczeń i pomysłów, które w końcu zaowocowały powstaniem tego projektu. Obecnie tworzymy zgrany klub poszukiwaczy przygody, w różnych zakątkach świata. Podróżujemy, organizujemy, publikujemy. I zapraszamy Wszystkich Chętnych 🙂

Nasza Ekipa:

Artur Wilkin
Żeglarz, narciarz, fotograf, dziennikarz.  Założyciel www.holidaylink.pl i 3explore.pl Z pozycji swojego doświadczenia przy różnych projektach, określany (nie tylko przez siebie samego) ekspertem branży turystycznej. Etatowy poszukiwacz przygód mniej lub bardziej aktywnych. Ucieszy go tak samo możliwość przemierzania morskich przestrzeni na różnych sprzętach pływających, odkrywania nowych miejsc, jak i perspektywa spędzenia wieczoru w dobrej restauracji i towarzystwie.

Krzysztof Presz
Od dziecka związany z żeglarstwem, wodą i przyrodą.
Współzałożyciel i wieloletni prezes PHCA, morski mistrz polski na Hobie 16 w 2009r, propagator katamaranów. Z turystyką związany od ponad 20 lat. Jako pilot i organizator wycieczek kwalifikowanych zamienił rowery na Landrovery – i inne „jeepy”, pozostał jednak wierny zasadzie, by świat eksplorować jak najdalej od utartych, asfaltowych dróg i jak najbliżej natury. Od ponad ośmiu lat prowadzi task4x4 – szkoląc, organizując imprezy, prowadząc po bezdrożach grupy zapaleńców w celu wspólnego przeżywania przygód.
Miłośnik bałkańskiej wolności i greckiego stylu życia.

Go top