3explore.pl – wolność odkrywania
Najpierw było biuro podróży… HolidayLink.pl już od ponad 5 lat wysyła Was w najpiękniejsze rejony świata, zapewniając wypoczynek w sprawdzonych i komfortowych hotelach. Przez ten czas z naszych usług skorzystało ponad 5 tys zadowolonych klientów. Ta liczba stale rośnie 🙂 Równocześnie każde z nas rozwijało własne zainteresowania związane z poznawaniem świata. Czy to na wodzie, czy na lądzie, latem, czy zimą, na żaglach, kołach, nartach czy pieszo, budowała się baza doświadczeń i pomysłów, które w końcu zaowocowały powstaniem tego projektu.

Nasza Ekipa:

Artur Wilkin
Żeglarz, narciarz, fotograf, dziennikarz.  Założyciel www.holidaylink.pl i pomysłodawca 3explore.pl Z pozycji swojego doświadczenia przy różnych projektach, określany (nie tylko przez siebie samego) ekspertem branży turystycznej. Etatowy poszukiwacz przygód mniej lub bardziej aktywnych. Ucieszy go tak samo możliwość przemierzania morskich przestrzeni na różnych sprzętach pływających, odkrywania nowych miejsc, jak i perspektywa spędzenia wieczoru w dobrej restauracji.

Krzysztof Presz
Od dziecka związany z żeglarstwem, wodą i przyrodą.
Współzałożyciel i wieloletni prezes PHCA, morski mistrz polski na Hobie 16 w 2009r, propagator katamaranów. Z turystyką związany od ponad 20 lat. Jako pilot i organizator wycieczek kwalifikowanych zamienił rowery na Landrovery – i inne „jeepy”, pozostał jednak wierny zasadzie, by świat eksplorować jak najdalej od utartych, asfaltowych dróg i jak najbliżej natury. Od ponad ośmiu lat prowadzi task4x4 – szkoląc, organizując imprezy, prowadząc po bezdrożach grupy zapaleńców w celu wspólnego przeżywania przygód.
Miłośnik bałkańskiej wolności i greckiego stylu życia.

Go top