O nas

3explore.pl – wolność odkrywania
Czy to na wodzie, czy na lądzie, latem, czy zimą, na żaglach, kołach, nartach czy pieszo, budowała się baza doświadczeń i pomysłów, które w końcu zaowocowały powstaniem tego projektu. Obecnie tworzymy zgrany klub poszukiwaczy przygody, w różnych zakątkach świata. Podróżujemy, organizujemy, publikujemy. I zapraszamy Wszystkich Chętnych 🙂

Nasza Ekipa:

Artur Wilkin

Żeglarz, narciarz, dziennikarz.  Założyciel www.holidaylink.pl i www.3explore.pl Z pozycji swojego doświadczenia przy różnych projektach (promowanie interesujących produktów turystycznych), określany, nie zawsze złośliwie, ekspertem branży turystycznej. Etatowy poszukiwacz przygód mniej lub bardziej aktywnych. Kochający życie. Czasem z wzajemnością.

 

Veronika Kusakova
„Grecka” Czeszka – nasza stała partnerka ogarniająca wsparcie wszystkich rejsów organizowanych w Wielkim Błękicie. Bezwzględnie uśmiechnięta. Zapewnia pozytywną energię na jachcie. Jej kuchnia zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wymagającej załogi.

Marek Gucajma
Choć na co dzień specjalista od finansów, po godzinach prawdziwy eksplorator i poszukiwacz skarbów. Na lądzie i pod wodą. Biznes turystyczny ma w małym palcu. Wybitny specjalista od pozyskiwania ryb z każdej wody nad którą się znajdzie.
Po sztormie spotkasz go na Mierzei, kaszorkiem wyławia bursztyny. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i pasją.

Go top