3explore.pl – wolność odkrywania
Czy to na wodzie, czy na lądzie, latem, czy zimą, na żaglach, kołach, nartach czy pieszo, budowała się baza doświadczeń i pomysłów, które w końcu zaowocowały powstaniem tego projektu. Obecnie tworzymy zgrany klub poszukiwaczy przygody, w różnych zakątkach świata. Podróżujemy, organizujemy, publikujemy. I zapraszamy Wszystkich Chętnych 🙂

Nasza Ekipa:

Artur Wilkin
Żeglarz, narciarz, dziennikarz.  Założyciel www.holidaylink.pl i www.3explore.pl Z pozycji swojego doświadczenia przy różnych projektach (promowanie interesujących produktów turystycznych), określany, nie zawsze złośliwie, ekspertem branży turystycznej. Etatowy poszukiwacz przygód mniej lub bardziej aktywnych. Kochający życie. Czasem z wzajemnością.


Magdalena Mycko 
Pani Inżynier i Perełka. Stanowi czasem głos rozsądku, kiedy trochę za daleko poniesie nas fantazja. Bez niej warszawska Wisła nie wyglądałaby tak, jak dziś wygląda. Armatorka s/y Zoe. Wraz z nią (choć nie tylko) uczestniczy w różnych pomysłach kapitana. Zafascynowana krajami i kulturą Bliskiego Wschodu. Równie chętnie myszkuje po zakamarkach krajów bałkańskich.


Veronika Kusakova
„Grecka” Czeszka – nasza stała partnerka ogarniająca wsparcie wszystkich rejsów organizowanych w Wielkim Błękicie. Bezwzględnie uśmiechnięta. Zapewnia pozytywną energię na jachcie. Jej kuchnia zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wymagającej załogi.


Marek Gucajma
Choć na co dzień specjalista od finansów, po godzinach prawdziwy eksplorator i poszukiwacz skarbów. Na lądzie i pod wodą. Biznes turystyczny ma w małym palcu. Wybitny specjalista od pozyskiwania ryb z każdej wody nad którą się znajdzie.
Po sztormie spotkasz go na Mierzei, kaszorkiem wyławia bursztyny. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i pasją.

Go top